Офіційний сайт

ХАРКІВСКА ОБЛАСНА РАДА КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «Міжобласний спеціалізований медико-генетичний центр - центр рідкісних (орфанних) захворювань»

Версія сайту

Вимоги до забору, зберігання і транспортування зразків для визначення рівня вільних амінокислот крові та біохімічних показників крові

КОММУНАЛЬНОЕ НЕКОММЕРЧЕСКОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТНОЙ РАДЫ «Межобластной специализированный медико-генетический центр редких (орфанных) заболевани»
(ХСМГЦ) занимается исследованиями в генетике и эпигенетике, диагностикой и лечением аутизма, дефицита внимания, слуховой нейропатии, муковисцидоза, нарушений метаболизма, обмена аминокислот, а также других редких генетических (орфанных) заболеваний.
Харьков, Проспект Независимости, 13
 • печатка
 • https://www.clingenetic.com.ua//recording-to-the-doctor-online/organisational-documents/item/245-requirements-for-the-fence.html?tmpl=component&print=1

Забір крові проводити в ранкові години строго натщесерце (при дослідженні рівня амінокислоти цистеїну, за добу невживати високобілкову їжу) . По можливості, виключити прийом лікарських препаратів за 1-3 діб до дослідження. Якщо пацієнт отримує препарати за життєво-важливим показаннями, вказати які.
Кров з вени зібрати в чисту суху пробірку, чи вакутейнер з активатором згортання (вакутейнер з червоним маркуванням), чи вакутейнер з активатором згортання та розділяючим гелем (вакутейнер з жовтим маркуванням) в кількості 4 мл. Взяту кров центрифугувати при 3000 об / хв 5 хв. (!!! сироватка повинна бути отримана не пізніше, ніж через 30 хв. Після збору крові !!!).
Отриману сироватку перенести в іншу пробірку (або епендорф) - без реагенту для транспортування або зберігання.

 • Перед транспотуванням сироватку необхідно швидко заморозити і зберігати при t =-20оС (!!! При зберіганні несприятливу дію надає висока температура, сонячне світло, гемоліз, випаровування, повторне заморожування !!!).
 • Транспортувати сироватки в лабораторію необхідно в замороженому стані (в термосі з льодом чи з використанням хлодоагентів).
 • При пересиланні в лабораторію на кожній пробірці проставити номер та вказати для дослідження якого показника відібрано матеріал. Написати направлення, в якому необхідно вказати установа, що посилає кров для дослідження, прізвище пацієнта, дату народження, дату і час збору крові, адреса і діагноз.
2023-01-26 07:48:09

Новини

 • Річниця скринінгу
  Річниця скринінгу
  Новини
  https://www.clingenetic.com.ua//news/item/270-screening-anniversary.html
  Річниця скринінгу
  Річниця скринінгу
 • Всесвітній день поширення інформації про аутизм
  Всесвітній день поширення інформації про аутизм
  Новини
  https://www.clingenetic.com.ua//news/item/269-world-autism-awareness-day.html
  Всесвітній день поширення інформації про аутизм
  Всесвітній день поширення інформації про аутизм
 • Вебінар
  Вебінар
  Новини
  https://www.clingenetic.com.ua//news/item/268-webinar.html
  Вебінар
  Вебінар
 • Сильні разом
  Сильні разом
  Новини
  https://www.clingenetic.com.ua//news/item/267-strong-together.html
  Сильні разом
  Сильні разом
 • День орфанних захорювань
  День орфанних захорювань
  Новини
  https://www.clingenetic.com.ua//news/item/266-day-of-orphan-diseases.html
  День орфанних захорювань
  День орфанних захорювань
 • Дитяче харчування
  Дитяче харчування
  Новини
  https://www.clingenetic.com.ua//news/item/264-baby-food.html
  Дитяче харчування
  Дитяче харчування