Четвер, серпня 11, 2022

Організаційно-методична робота

Об'єднання «Генетика»

Вся організаційно-методична робота зосереджена в об'єднанні «Генетика», і реалізується в тісній взаємодії з управліннями охорони здоров'я м.Харкова та Харківської області. Директор центру, проф. Гречаніна О.Я. є членом Координаційної Ради з охорони здоров'я при Харківській обласній державній адміністрації.

У всіх районах Харківської області співробітниками об'єднання здійснюється кураторська робота.

Організаційно-методична робота об'єднання «Генетика» розширюється за рахунок попиту в інших областях України. З 1 листопада 2009 р лікарі-генетики (заступник директора з лікувальної роботи доцент кафедри медичної генетики ХНМУ, к.м.н. Гречаніна Ю.Б., лікар-генетик Морозов А.В., лікар акушер-гінеколог Сидельникова А.В .) виїжджають в дитячий будинок м.Прилуки для обстеження дітей і розробки їх адекватної реабілітації.

Адміністрація м.Чернігова активно розробляє обласну програму з медичної генетики, і намітила шляхи розширення медичної генетики в м.Чернігові за участю об'єднання «Генетика» на основі субвенції.

Харківський спеціалізований медико-генетичний центр відвідав заступник губернатора г. Белгород, який високо оцінив рівень медико-генетичної допомоги, що надається населенню Харківської області, і визначив необхідність співпраці двох областей в цьому напрямку.

В об'єднанні «Генетика» в рамках співпраці проходять навчання лікарі Дорожньої клінічної лікарні № 2 м.Києва ДТГО «Південно-західної залізниці». 26 жовтня 2009 р ХСГЦ проведено перше обстеження дітей-сиріт із зазначеної лікарні для уточнення діагнозу спадкової патології.

Вхід

тільки для співробітників центру

Тільки три спроби входу.

Версія сайту