Четверг, Февраль 21, 2019

Вітання Святошу Володимира Миколайовича

Вельмишановний  Володимире  Миколайовичу!

 

Дозвольте колективу медико-генетичного центру і мені особисто поздоровити Вас з Вашим славним ювілеєм! Ми бажаємо Вам міцного здоров’я, яке потрібне не тільки Вам особисто, людині мудрій і натхненній, але й тисячам тих, з якими Вас пов’язала доля. Ваш гострий розум, дипломатичність і щирість, велич Вашої душі, прагнення нести добро і справедливість дуже потрібні сьогодні кожному із нас, хто має честь працювати поряд з Вами.
Нас об’єднує 30-річна співпраця на благо людей. Ми переживали нелегкі часи невизнання, потім - підтримки і визнання. Всі ці часи Ви були поряд з нами – незмінно надійний, готовий прийти на допомогу заради тих, хто її потребує – дітей, нашого майбутнього.
Ми бажаємо, щоб і в подальшому Ви відчували нашу вдячність за Вашу допомогу, розуміння і підтримку. Ваша енергія душі і ясного розуму потрібна в кожну мить нашого складного життя.
Ви створили для Слобожанщини і України еталон санітарної служби, Ваша місія депутатської служби увійшла в історію Харківщині, бо більш 30 років Ви служите народові і завжди прагнете допомогти у всіх складних ситуаціях, як особистих так і державних.

Нехай Бог береже кожній крок Вашого життя на благо України!
А ми завжди поруч.


Генеральний директор Харківського
міжобласного спеціалізованого
медико-генетичного центру –
центру рідкісних (орфанних) захворювань,
чл.-кор. НАМНУ, д.мед.н.,
професор  О.Я.Гречаніна

Дополнительная информация

Другие материалы в этой категории: « Відбувся вебінар